Omáčky
Řazení produktů
Značky
Položek k zobrazení: 5
Výpis produktů
150ml Yoggies omáčka s bílou rybou a zeleninou
8329134286992155
69 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 100 ml
Na ochucení krmiva, vhodná do lízacích podložek
Skladem
(2 ks)
150ml Yoggies omáčka s hovězím masem a červenou řepou
8329137303727699
69 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
150ml Yoggies omáčka s kuřecím masem a batáty
69 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 100 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
150ml Yoggies omáčka se zvěřinou a dýní
69 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 100 ml
Ovládací prvky výpisu
5 položek celkem
